5 nowych hitów filmowych, które obejrzysz w telewizji przez Internet

Artykuł gościnny
28 lutego 2020

Czy wiesz, czym jest telewizja przez Internet? Sprawdź najlepsze propozycje filmowych hitów, które są na wyciągnięcie ręki!

Telewizja przez Internet dla każdego

Nowoczesne technologie dają o sobie znać w każdej dziedzinie życia, bardzo wyraźnie widać to na przykładzie telewizji. W ostatnich latach przeszła ona wiele zmian, z czego jedną z najważniejszych jest wysoka integracja z siecią internetową. Dzięki temu możliwe stało się oglądanie telewizji przez Internet, np. za pomocą różnego rodzaju serwisów streamingowych i VOD.

Tego typu platformy pozwalają na dowolne wybieranie filmów czy seriali w wysokiej jakości obrazu i dźwięku oraz oglądanie ich bez żadnych reklam. Ponadto dostępna oferta stale się poszerza, w tym często o rozmaite nowości, a także filmy oscarowe. Telewizja przez Internet nie jest więc ograniczona do tradycyjnej ramówki i daje Ci znacznie szersze możliwości rozrywki.

Poznaj 5 gorących hitów filmowych, które obejrzysz dzięki telewizji przez Internet:

  • Joker – hitowy film z kultową rolą Joaquina Phoenixa nagrodzoną Oscarem. Brawurowo i spektakularnie pokazano tu stopniowe popadanie w obłęd komika, który staje się psychopatycznym mordercą. I uwaga – nie musisz być fanem serii filmów o człowieku nietoperzu!
  • Irlandczyk – fantastycznie opowiedziany film, który ani przez chwilę się nie nudzi – choć trwa ponad 3 godziny! Kultowi aktorzy wracają do mafijnego klimaty w najlepszym, klasycznym stylu.
  • Pewnego razu w Hollywood – kolejny film uwielbianego Quentina Tarantino z gwiazdorską obsadą. Aktor Rick Dalton oraz jego przyjaciel wracają do Hollywood, gdzie próbują przystosować się do nowych realiów w branży filmowej.
  • Dwóch papieży – kolejny film na liście, gdzie zrezygnowano z efektów specjalnych na korzyść pięknie opowiedzianej historii. Film traktuje o spotkaniach między ówczesnym papieżem Benedyktem XVI oraz jego przyszłym następcą papieżem Franciszkiem.
  • Ból i blask – Pedro Almodovar znowu w formie, według wielu film ten jest podsumowaniem twórczości reżysera, jego rozliczeniem z samym sobą oraz swoistą autobiografią.

Nie można pominąć faktu, że to wciąż tylko niektóre propozycje filmowe, a przecież oferta jest stale poszerzana. Nie wahaj się dłużej i już dziś sprawdź nieprawdopodobne możliwości, jakie gwarantuje Ci telewizja przez Internet.