5 nowych hitów filmowych, które obejrzysz w telewizji przez Internet

Czy wiesz, czym jest telewizja przez Internet? Sprawdź najlepsze propozycje filmowych hitów, które są na wyciągnięcie ręki!

Telewizja przez Internet dla każdego

Nowoczesne technologie dają o sobie znać w każdej dziedzinie życia, bardzo wyraźnie widać to na przykładzie telewizji. W ostatnich latach przeszła ona wiele zmian, z czego jedną z najważniejszych jest wysoka integracja z siecią internetową. Dzięki temu możliwe stało się oglądanie telewizji przez Internet, np. za pomocą różnego rodzaju serwisów streamingowych i VOD.

Tego typu platformy pozwalają na dowolne wybieranie filmów czy seriali w wysokiej jakości obrazu i dźwięku oraz oglądanie ich bez żadnych reklam. Ponadto dostępna oferta stale się poszerza, w tym często o rozmaite nowości, a także filmy oscarowe. Telewizja przez Internet nie jest więc ograniczona do tradycyjnej ramówki i daje Ci znacznie szersze możliwości rozrywki.

Poznaj 5 gorących hitów filmowych, które obejrzysz dzięki telewizji przez Internet:

  • Joker – hitowy film z kultową rolą Joaquina Phoenixa nagrodzoną Oscarem. Brawurowo i spektakularnie pokazano tu stopniowe popadanie w obłęd komika, który staje się psychopatycznym mordercą. I uwaga – nie musisz być fanem serii filmów o człowieku nietoperzu!
  • Irlandczyk – fantastycznie opowiedziany film, który ani przez chwilę się nie nudzi – choć trwa ponad 3 godziny! Kultowi aktorzy wracają do mafijnego klimaty w najlepszym, klasycznym stylu.
  • Pewnego razu w Hollywood – kolejny film uwielbianego Quentina Tarantino z gwiazdorską obsadą. Aktor Rick Dalton oraz jego przyjaciel wracają do Hollywood, gdzie próbują przystosować się do nowych realiów w branży filmowej.
  • Dwóch papieży – kolejny film na liście, gdzie zrezygnowano z efektów specjalnych na korzyść pięknie opowiedzianej historii. Film traktuje o spotkaniach między ówczesnym papieżem Benedyktem XVI oraz jego przyszłym następcą papieżem Franciszkiem.
  • Ból i blask – Pedro Almodovar znowu w formie, według wielu film ten jest podsumowaniem twórczości reżysera, jego rozliczeniem z samym sobą oraz swoistą autobiografią.

Nie można pominąć faktu, że to wciąż tylko niektóre propozycje filmowe, a przecież oferta jest stale poszerzana. Nie wahaj się dłużej i już dziś sprawdź nieprawdopodobne możliwości, jakie gwarantuje Ci telewizja przez Internet.