Używane komputery dla uczniów

Artykuł gościnny
28 października 2020

System edukacji w coraz większym stopniu bazuje na komputerach. Mamy to czynienia z elektronicznymi dzienniczkami ucznia i innymi platformami, które wspomagają komunikację między uczniami, rodzicami i nauczycielami. Wszelkie informacje i uwagi, często przekazywane są metodą zdalną. Dlatego komputery dla uczniów, stanowią obecnie podstawowe narzędzie komunikacji ze szkołą, jak i wartościowy instrument edukacyjny. W obecnej dobie, gdzie tak bardzo popularne stało się nauczanie zdalne, niezbędne jest posiadanie komputera, który umożliwiłby uczestnictwo w lekcjach on-line czy też wykonywanie zadań. W takich sytuacjach rodzice stają przed dylematem wyboru odpowiedniego sprzętu dla swojego dziecka. Każdy chciałby, aby było to urządzenie dobrej jakości w niewygórowanej cenie. Jakie byłoby najlepsze wyjście z takiej sytuacji? Podpowiemy, że komputery używane dla uczniów to dobre rozwiązanie, aby sprostać oczekiwaniom zarówno rodziców jak i uczniów.

Dlaczego warto kupować komputery używane dla uczniów?

Komputery dla uczniów czy komputery dla studentów, często muszą spełniać określone wymagania w zależności od potrzeby użytkownika. Czy skupimy się bardziej na mocnym, procesorze, czy karcie graficznej, a może pamięci RAM i dyskach twardych, każdy z komponentów, będzie potrzebował określonego sprzętu. Dobrej jakości komputer, wiąże się z większą inwestycją, na którą nie każdego stać. Dlatego najprostszym wyjściem z tej sytuacji, będzie zakup używanego sprzętu z dobrymi parametrami. Spełni on najbardziej wygórowane wymagania, dostępne w atrakcyjnej cenie. Komputery używane dla uczniów są przede wszystkim niedrogie, sprawdzone, wolne od wad fabrycznych i posiadają gwarancję. To markowy sprzęt możliwy do skonfigurowania według indywidualnych życzeń.

Korzyści jakie otrzymujemy kupując używane komputery dla uczniów

Sprzęt używany, posiada pewne cechy, o których warto wspomnieć. Część z nich została już wymieniona, natomiast dobrze będzie jeszcze raz je przytoczyć i rozwinąć.

Atrakcyjna cena

Kupując używane komputery, oszczędzamy nawet do 70% w stosunku do ceny nowego komputera o podobnych parametrach.

Gwarancja na 12 miesięcy

Używany sprzęt jest objęty roczną gwarancją. Firmy sprzedające komputery używane często też świadczą usługi po tym terminie.

Legalna licencja Windows

Istnieje możliwość zainstalowania legalnego systemu. Użytkownik otrzymuje wówczas indywidualny klucz, przypisany do konkretnej jednostki. Legalność systemu potwierdzona jest poprzez naklejkę licencyjną, zamieszczoną na zakupionym sprzęcie, osobną pozycję z licencją widniejącą na fakturze i kopię zapasową na stronie Microsoft.

Możliwość konfiguracji

Możliwość zmiany konfiguracji według własnych preferencji. System operacyjny, pojemność dysku czy może wielkość RAM, według życzeń użytkownika.

14 dni na zwrot

Firmy oferujące komputery używane dla uczniów, dają możliwość dwutygodniowego zwrotu sprzętu, który nie spełnił oczekiwań użytkownika.

Używane komputery dla uczniów czy komputery dla studentów, to sprzęt, w który warto zainwestować. Nasza inwestycja będzie tą, z tych atrakcyjniejszych cenowo, a w zamian otrzymamy sprawdzony technicznie sprzęt, licencjonowany, z dobrymi podzespołami i możliwością konfiguracji według własnych potrzeb.