Co wybrać – iPad czy MacBook?

Artykuł sponsorowany
5 kwietnia 2024

Chcesz nabyć mobilny sprzęt Apple i zastanawiasz się, który będzie lepszy: iPad czy MacBook Air? Wybór jest ciężki, ponieważ każdy z nich ma liczne zalety (co nie może dziwić u tego producenta) i najchętniej chciałoby się mieć obydwa. Jednak na jakie cechy zwracać uwagę, gdy można dokonać tylko jednego wyboru? 

Przeczytaj i poznaj największe atuty każdego z nich. To z pewnością pomoże Ci w podjęciu właściwej decyzji.

Dlaczego warto wybrać iPad Apple?

Jeśli chcesz mieć łatwe w obsłudze, w pełni przenośne urządzenie, na którym będziesz przeglądać strony internetowe, oglądać klipy wideo czy korzystać z sieci społecznościowych, wówczas iPad Apple będzie najlepszym wyborem. Czas pracy akumulatora pozwala na wydajne korzystanie z niego przez większość dnia, a instalowane fabrycznie aplikacje doskonale nadają się zarówno do nauki, jak i pracy czy rozrywki.

Apple iPad to także możliwość wygodnego rysowania i pisania odręcznego za pomocą Apple Pencil. Jak i pozostałe sprzęty producenta, także i ten oferuje wysokiej jakości wyświetlacz, a podzespoły zapewniają płynną pracę nawet przy najbardziej wymagających zadaniach. Jeśli preferujesz pisanie na klawiaturze Magic Keyboard, wówczas można do niego dokupić klawiaturę. W ten sposób tablet iPad zyska dodatkowy komfort użytkowania.

Różne modele tabletów iPad sklep nasz oferuje w bardzo przystępnych cenach. A ponieważ iDream to autoryzowany sprzedawca Apple, znajdziesz u nas również wszystkie praktyczne akcesoria do tego urządzenia – od stacji dokujących zaczynając, na ochronie wyświetlacza kończąc. Warto pomyśleć, co będzie Ci potrzebne i wybrać odpowiednie dodatki przy zakupie.

Sprawdź, jaka będzie za Twój wymarzony iPad cena – zajrzyj na naszą stronę.

Co skłania do zakupu MacBooka?

Jeśli zastanawiasz się, czy wybrać iPad, czy też MacBook Air, co może skłonić Cię do wyboru tego drugiego? Przede wszystkim Twoje potrzeby. Mogą one być powiązane zarówno z pracą, jak również hobby. Apple MacBook Air doskonale nadaje się do edycji materiałów wideo, projektowania CAD, obróbki grafiki czy programowania. Pełnię swoich możliwości pokazuje podczas profesjonalnych zastosowań, dlatego jest wyborem ludzi kreatywnych.

Ponieważ każdy model Mac Air to bardzo mocne podzespoły, możesz mieć pewność płynnego, wydajnego działania w każdej sytuacji. Dzięki wyświetlaczom Retina zapewniane są doskonałe efekty wizualne, a system macOS daje Ci szereg gotowych do wykorzystania narzędzi. Jaka jest za Macbook Air cena? To zależy od wybranego modelu. W iDream oferujemy wiele zróżnicowanych modeli, dzięki czemu każdy może znaleźć dokładnie taki, jaki jest mu potrzebny do wydajnych zastosowań.

Zobacz, jakie modele Apple MacBook Air przygotowaliśmy dla Ciebie – zajrzyj na stronę https://idream.pl/mac/macbook-air.html!

Podsumowując: który wybór będzie lepszy?

Jeśli potrzebujesz mieć w każdej chwili niewielkie urządzenie do prostszych czynności, wówczas zdecydowanie najlepszym wyborem będzie Apple iPad. Jeśli jednak potrzebne Ci narzędzie do efektywnej pracy i rozrywki – wówczas zalecany jest MacBook Air. W każdym przypadku możesz liczyć na to, że Apple da Ci dokładnie to, czego potrzebujesz!