Ecommerce Magento z software housem Advox

Artykuł sponsorowany
13 lipca 2023

Stworzenie e-sklepu, który będzie generował duże przychody wymaga wiedzy, doświadczenia oraz znajomości wielu programów niezbędnych do realizacji nowoczesnego projektu. Nie każdy ma na to czas, zwłaszcza jeśli na co dzień zajmuje się prowadzeniem firmy. Właśnie dlatego warto postawić na Advox Studio – specjalistów z zakresu Magento development, dla których komfort klienta stanowi priorytet.

Pełna oferta Advox Studio

Advox funkcjonuje jako nowoczesny software house oferujący swoim klientom kompleksowe usługi. Firma pomaga tworzyć sklep, na którym robienie zakupów jest dla klientów przyjemnością. W ten sposób właściciele e-commerce są w stanie notować rosnące wskaźniki ruchu na stronie i sprzedaży produktów lub usług. Advox zwraca też uwagę na aspekt doświadczeń użytkownika, o co dba zespół designerów UX/UI.

Na tzw. e-commerce 360 składa się nie tylko sklep Magento, ale również Symfony, PWA, Python/Django oraz PIM. Tak szerokie podejście do tworzenia sklepów internetowych pozwala specjalistom z Advox znajdować doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto nastawiony jest na wysoką skuteczność swojej obecności w cyberprzestrzeni.

Sklep Magento z Advox Studio

Advox Studio specjalizuje się w tworzeniu sklepów internetowych na platformie Magento 2. Posiada duże doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu kompleksowych rozwiązań e-commerce. Magento, czyli Adobe Commerce, to popularny wybór dla firm dzięki swoim rozbudowanym funkcjonalnościom, modułom i rozszerzeniom, skalowalności oraz opcji multi-store. E-commerce Magento to system wykorzystywany przez wiele znanych marek – Nike, Samsung czy Castorama posiadają swoje sklepy właśnie na tej platformie – co doskonale pokazuje, jak potężny jest to silnik.

Jako partner Adobe, Advox Studio zapewnia kompleksowe wsparcie na każdym etapie projektowania i wdrażania platform oraz elastyczność w dostosowaniu się do niestandardowych potrzeb projektowych klientów B2B i B2C. Dzięki specjalistycznej wiedzy i certyfikatom zdobytym przez zespół Advox klienci mogą być pewni, że ich sklep internetowy będzie dostosowany do najwyższych standardów w branży e-commerce i odpowiednio zoptymalizowany. Magento Adobe to doskonały wybór dla każdego, komu zależy na przejrzystej, responsywnej stronie cechującej się wysoką estetyką oraz funkcjonalnością.

Dlaczego powinieneś postawić na Magento 2?

Każdemu przedsiębiorcy, któremu zależy na podbijaniu rynku e-commerce, potrzebny jest elastyczny sklep internetowy. Co to znaczy w praktyce?

Checklista elastycznego sklepu internetowego:

  • edytowalne atrybuty produktów,
  • zróżnicowane filtry,
  • opcja umieszczania recenzji,
  • dzielenie grup klientów i ról użytkowników,
  • umieszczenie produktu na wishlist,
  • wdrożone mechanizmy promocji i kuponów zniżkowych,
  • optymalizacja pod kątem prędkości ładowania,
  • uwzględnienie SEO,
  • pełna integracja z systemami zewnętrznymi.

Wszystko to posiada system Magento 2 – i właśnie to profesjonaliści z Advox są w stanie zapewnić swoim klientom.

Advox Studio stawia także na omnichannelowe doświadczenia, a te również wpisane są w użyteczność Magento e-commerce. Dodatkowo platforma jest odporna na wymagania dynamicznie zmieniającego się rynku e-commerce oraz potrzeby właścicieli sklepów internetowych.

Wybierając Advox Studio masz pewność, że opiekę powierzyłeś firmie dbającej o zyski klientów. Dlatego warto skorzystać z usług software house w zakresie projektowania sklepów internetowych na platformie Magento 2. Przekonaj się o tym na własnym biznesie. Advox Studio służy Ci pomocą na każdym etapie wdrożenia Twojego e-commerce.