Abonament z telefonem to za mało? Orange proponuje cztery usługi dla domu w jednym pakiecie

Artykuł gościnny
3 lutego 2018

Abonament komórkowy, telefon stacjonarny, internet, telewizja – a gdyby tak połączyć te wszystkie usługi w atrakcyjny pakiet w bardzo korzystnej cenie, z jedną umową i jedną fakturą? Teraz jest to możliwe dzięki Orange Love, który łączy cztery usługi dla domu w jednym pakiecie, dzięki czemu wszyscy domownicy mogą być w stałym kontakcie ze swoimi bliskimi i korzystać z nieograniczonych możliwości, jakie daje dostęp do superszybkiego internetu oraz telewizji w najlepszej jakości 4K Ultra HD.

Dostępne pakiety usług

Pakiety Orange Love (https://www.orange.pl/love) dostępne są w kilku wariantach, przy czym najbardziej rozbudowany zawiera takie usługi, jak między innymi:

  • szybki internet domowy o prędkości nawet do 600 Mb/s;
  • telewizję dla całej rodziny z 99 kanałami (w tym aż 42 HD), setkami filmów na życzenie oraz możliwością rozbudowania pakietu o 50 kanałów (na próbę przez 3 miesiące);
  • telefon domowy z nielimitowanymi połączeniami na numery stacjonarne w Polsce, krajach Unii Europejskiej, a także Kanadzie, USA (oraz na numery komórkowe do Kanady i USA).

Każdy, kto zdecyduje się skorzystać z oferty Orange Love, dostępnej na stronie www.orange.pl otrzyma w zestawie nowy dekoder telewizyjny marki Samsung, który umożliwia oglądanie telewizji oraz filmów w jakości 4K Ultra HD. W pakiecie znajduje się również nowy modem FunBox 3.0 z ultraszybkim
Wi-Fi, który umożliwia transfer danych o prędkości osiągalnej dotychczas jedynie przy podłączeniu kablowym.

Pakiet 4 usług – wygoda i komfort

Pakiet 4 usług to niepowtarzalna wygoda i komfort dla każdego klienta, ponieważ wystarczy zaledwie jedna umowa, by móc w pełni korzystać z możliwości, jakie daje abonament komórkowy, telefon stacjonarny, superszybki internet domowy oraz telewizja w jakości 4K Ultra HD.

Każdy klient co miesiąc otrzymuje jedno podsumowanie wszystkich płatności za poszczególne usługi, które uwzględniane są w tym samym okresie rozliczeniowym. Co ważne, należności są regulowane w jednym terminie, a środki pieniężne za wszystkie usługi wystarczy wpłacić na jedno konto bankowe.

 

Nowy wymiar telewizji

Telewizja w Orange Love to blisko 100 kanałów dla całej rodziny. Co ważne, dostępny pakiet można dodatkowo rozszerzyć np. o Polsat, HBO, Canal+ i wiele więcej.

Na klientów czeka również nowoczesny dekoder telewizyjny marki Samsung, który umożliwia oglądanie filmów oraz programów telewizyjnych w najwyższej jakości obrazu, dostępnej obecnie w domowych warunkach. Dekoder umożliwia także równoczesne nagrywanie aż 3 kanałów podczas oglądania innego, zaś dzięki funkcji TimeShifting można zatrzymać bądź przewinąć aktualnie oglądany film lub program telewizyjny.

Superszybkie Wi-Fi

Ultranowoczesny modem FunBox 3.0 to kolejne urządzenie, które otrzymuje każdy klient, który zdecyduje się skorzystać z oferty Orange Love. Dzięki niemu, domownicy mogą w pełni korzystać z nieograniczonych możliwości, jakie daje technologia światłowodowa. Superszybkie Wi-Fi najnowszej generacji, umożliwia bezprzewodowy transfer danych z szybkością, która dotychczas była możliwa jedynie przy podłączeniu przewodowym.

FunBox 3.0 posiada m.in. zintegrowany terminal optyczny, a także modem z Wi-Fi, co w praktyce przekłada się na mniejszą liczbę urządzeń oraz kabli w całym domu. Modem dołączony do pakietu, zapewnia również perfekcyjną jakość dźwięku dla telefonii internetowej, na której bazuje telefon stacjonarny.
Co więcej, dzięki aplikacji Mój FunBox, która jest dostępna dla użytkowników smartfonów oraz tabletów z systemem operacyjnym Android, wszyscy domownicy mogą wygodnie i z łatwością zarządzać usługami dostępnymi poprzez modem.

Bezpłatna instalacja internetu

Jedną z niewątpliwych zalet, związanych z internetem ze światłowodu jest fakt, że można go zainstalować w domu klienta, bez ingerencji w wygląd jego mieszkania. Po podpisaniu umowy, wykwalifikowani monterzy szybko i sprawnie podłączają wszystkie elementy, niezbędne do prawidłowego działania internetu. W praktyce, trwa to zwykle do 3 godzin, a cała instalacja zajmuje mało miejsca i jest niemal niewidoczna. Z uwagi na fakt, że kabel światłowodu jest niezwykle cienki, z łatwością można go ukryć np. w listwach przypodłogowych czy framugach drzwi. Na koniec, monterzy konfigurują dostęp do szybkiego internetu na wszystkich urządzeniach (komputer stacjonarny, laptop, tablet, smartfony itd.), z których korzystają domownicy.

#Artykuł sponsorowany