Modny dodatek Twojej stylizacji

Artykuł gościnny
29 sierpnia 2021

Każda kobieta marzy o nienagannej prezencji i oryginalnym stylu. Powszechnie wiadomo, że charakter stylizacji tworzą odpowiednio dobrane do niej dodatki. Nawet najpieksza sukienka, kostium czy bluzka wymagają postawienia kropki nad „i”. Okulary przeciwsłoneczne to powszechny dodatek wielu stylizacji. Piękny a zarazem niesamowicie praktyczny. Nikt z nas nie lubi być oślepianym przez promienie słoneczne. Warto wybrać takie okulary, które oprócz unikatowego designu, będą również zapewniać odpowiednią ochronę dla naszego wzroku. Okulary Gucci to połączenie ponadczasowego wyglądu z funkcjonalnością. Przyjrzyjmy się im z bliska. Ciekawi? Zaczynamy!

Krótka historia marki

Marka Gucci to pionier świata mody. Proponowana przez firmę odzież, perfumy czy akcesoria takie jak okulary przeciwsłoneczne stanowią wyznacznik świata mody. Istnieje wiele firm, które nieudolnie próbują podrabiać wyroby marki Gucci. Firma założona przez Guccio Gucciego we Florencji już w 1921roku funkcjonuje do dnia dzisiejszego. Logo marki Gucci jest powszechnie rozpoznawalne na całym świecie i stało się symbolem luksusu i prestiżu. Ubraniami, zegarkami, perfumami czy okularami słonecznymi firmy uwielbiają otulać się najsłynniejsi tego świata. Nic dziwnego, ponieważ produkty Gucci to jakość i klasa sama w sobie.

Okulary przeciwsłoneczne marki Gucci

Okulary Gucci (dostępne w Polsce m.in. w sklepie iokulary.pl) powstały już od 1997roku, kiedy to firma zdecydowała się na rozszerzenie profilu swojej działalności. Marka tworzy unikatowe okulary przeciwsłoneczne. Ich cechą charakterystyczną są wyjątkowo oryginalne oprawki oraz wysoka jakość szkieł, gwarantująca pełną ochronę oka przed szkodliwymi działaniem promieni słonecznych.

Do najbardziej popularnych modeli okularów należą:

  • proste, w klasycznym stylu idealnie pasujące do stylizacji biznesowych. Drobne, subtelne oprawki podbijają serca kobiet kochających minimalizm i klasykę,
  • kwadratowe oprawki, w szerokim wachlarzu barw, które pomimo swojej ciekawej formie zachowują klasyczną elegancję, która jest znakiem rozpoznawczym marki. Idelanie sprawdzą się jako dopasowany dodatek do wszelkiego rodzaju sukienek, garniturów czy ubrań casualowych,
  • duże, krzykliwe, rzucające się w oczy modele, które bezwarunkowo pokochały kobiety odważne, lubiące wyróżniać się z tłumu i przyciągać zazdrosne spojrzenia innych kobiet. To modele, których nie można nie zauważyć.

Wszystkie okulary przeciwsłoneczne produkowane są przez włoskie przedsiębiorstwo Safilo Group. Na wewnętrznej stronie oprawek odnaleźć można napis „Made in Italy”, znak zgodności europejskiej CE , kod koloru oraz numer modelu.

Wszystkie okulary przeciwsłoneczne marki Gucci posiadają filtry UV400, co gwarantuje ochronę Twoich oczów.

Wybierz idealny model

Marka Gucci oferuje szeroki wachlarz modeli okularów przeciwsłonecznych. Ich wybór zależy od indywidualnych preferencji i upodobań użytkownika. Przekrój form i kolorów jest jednak tak szeroki i interesujący, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Poznaj okulary Gucci osobiście, a zakochasz się w nich od pierwszego wejrzenia!