Jaki pakiet telefoniczny wybrać dla seniora?

Artykuł sponsorowany
23 sierpnia 2023

Mimo ogromnej popularności abonamentów komórkowych, nadal nie brakuje zwolenników telefonii stacjonarnej. Telefon stacjonarny to często jedyny sposób kontaktu seniora z bliskimi. Jaki wybrać abonament telefoniczny dla seniora?

Abonament telefoniczny dla seniora – trzy opcje do wyboru

Telefonia stacjonarna w TOYA: https://toya.net.pl/telefonia, jest oszczędna i prosta w obsłudze. Seniorzy, którzy zdecydują się z niej skorzystać, mogą wybrać jeden z trzech abonamentów: TOYAtel 100, Rodzinny lub Rozgadany. Czym się różnią?

 

 

  • TOYAtel 100

TOYAtel 100 to najtańszy abonament dla seniora. W ramach abonamentu, który wynosi 10 zł, senior może korzystać z nielimitowanych połączeń na numery TOYAtel i TOYAmobilna. Otrzymuje również do wykorzystania pakiet 100 darmowych minut na numery stacjonarne i komórkowe w Polsce. Po wykorzystaniu pakietu, za połączenia na numery stacjonarne trzeba będzie zapłacić 10 gr/min, a za połączenia na numery komórkowe – 20 gr/min. Połączenia na numery stacjonarne w UE, USA, Kanadzie, Australii i Norwegii kosztują 15 gr/min.

  • Rodzinny

Koszt abonamentu rodzinnego to 15 zł miesięcznie. W ramach tej opłaty, senior może korzystać z nielimitowanych rozmów na krajowe numery stacjonarne oraz numery TOYAmobilna. Oprócz tego, dostaje do dyspozycji 100 minut na krajowe połączenia komórkowe. Po wykorzystaniu pakietu, za połączenia komórkowe trzeba zapłacić 20 gr/min. Połączenia na numery stacjonarne w UE, USA, Kanadzie, Australii i Norwegii kosztują 15 gr/min.

  • Rozgadany

Rozgadany to abonament telefoniczny dla seniora za 25 zł miesięcznie. To oferta, w której senior może korzystać z nielimitowanych połączeń na numery: stacjonarne i komórkowe w Polsce oraz TOYAtel i TOYAmobilna. Dodatkowo płatne są jedynie połączenia na numery stacjonarne w UE, USA, Kanadzie, Australii i Norwegii, które kosztują 15 gr/min.

Abonament dla seniora – który wybrać?

Idealny abonament dla seniora to ten, skrojony na miarę jego potrzeb. Różnorodna oferta TOYA sprawia, że każdy senior znajdzie opcję idealną dla siebie. Który abonament dla seniora wybrać?

  • Nie wykonujesz zbyt dużo połączeń? Zmieścisz się w pakiecie 100 minut na numery stacjonarne i komórkowe? Wybierz abonament TOYAtel 100.
  • Całkiem dużo dzwonisz na numery stacjonarne? Zdarza Ci się dzwonić na numery komórkowe, (ale zdecydowanie rzadziej niż na stacjonarne)? Wybierz abonament Rodzinny.
  • Dużo dzwonisz i to zarówno na numery stacjonarne, jak i komórkowe? Wybierz abonament Rozgadany.

Warto przy tym dodać, że w każdym abonamencie dla seniora w TOYA, można korzystać z tanich minut na numery stacjonarne w UE, USA, Kanadzie, Australii i Norwegii. Koszt takiego połączenia to jedynie 15 gr/min. To świetna opcja dla seniorów, których bliscy mieszkają poza granicami kraju.

Abonament dla seniora – nie trać kontaktu z bliskimi

Chociaż większość osób korzysta obecnie ze smartfonów, nadal można spotkać osoby (szczególnie starsze), które wolą dzwonić za pomocą telefonu stacjonarnego. Senior, który ma dostęp do telefonii stacjonarnej, może łatwo utrzymywać kontakty z bliskimi i to nie tylko w Polsce, ale też za granicą. TOYA ma w swojej ofercie różne opcje abonamentu dla seniora: od podstawowej po najbardziej rozbudowaną, z nielimitowanymi rozmowami. Każdy senior, może łatwo znaleźć abonament idealnie dopasowany do swoich potrzeb.