Czy wiesz, że możesz przetestować światłowód Orange?

Artykuł sponsorowany
22 czerwca 2022

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz stabilnego internetu do pracy czy do rozgrywek online, w Orange możesz skorzystać z oferty światłowodu na próbę. Dowiedz się więcej o niezawodnym łączu i ofercie bez długoterminowej umowy.

Internet na próbę – na czym polega?

Dotychczasowy dostawca internetu nie sprostał Twoim oczekiwaniom? W Orange możesz dobrać ofertę do swoich potrzeb (dostępne są 3 prędkości internetu), a co więcej – możesz ją testować przez tyle miesięcy, ile zechcesz. Umowa jest bezterminowa i to Ty decydujesz, kiedy chcesz ją zakończyć – bez wielomiesięcznych okresów wypowiedzenia czy dodatkowych opłat.

Internet na próbę w Orange to gwarancja niezawodnego łącza, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Porywiste podmuchy wiatru czy ulewy nie wpłyną na jego prędkość, dzięki czemu dokończysz pracę lub seans filmowy w gronie najbliższych.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Orange? Internet na próbę umożliwia swobodne korzystanie z ulubionych platform streamingowych czy social mediów. Decydując się na światłowód, możesz mieć pewność, że:

  • połączenie nie zerwie się i nie zwolni znacznie w nieoczekiwanym momencie – nawet wtedy, gdy z internetu na próbę korzysta kilka urządzeń jednocześnie;
  • lagi i niski ping nie będą zakłócać rozgrywek online – opóźnienia nie przeszkodzą Ci podczas grania w ulubione tytuły;
  • wszelkie zakłócenia staną się przeszłością – przesyłanie plików czy prowadzenie wideokonferencji odbędzie się bez ryzyka utraty połączenia.

Sprawdź szczegóły oferty: https://www.orange.pl/internet/naprobe

Oferta Orange – internet na próbę

Chcesz skorzystać z internetu na próbę od Orange? Umowę na niezawodny światłowód możesz podpisać w dowolnym momencie i dodatkowo zyskać pierwszy miesiąc za 0 zł . Wystarczy, że zrobisz zamówienie online, wygodnie i bez wychodzenia z domu.

Po zawarciu umowy na internet domowy od Orange do Twojego miejsca zamieszkania zostanie dostarczony modem FunBox 6 z Wi-Fi 6. Dzięki niemu połączenie ze światłowodem będzie stabilne i bardziej wydajne.

Jeżeli już korzystasz ze światłowodu na próbę, ale początkowa prędkość łącza nie sprostała Twoim oczekiwaniom, w każdej chwili możesz ją zwiększyć. Wystarczy, że zgłosisz zmianę poprzez jeden z kanałów kontaktów – na przykład za pośrednictwem aplikacji Mój Orange lub podczas rozmowy z konsultantem.

Światłowód na próbę i dostępne pakiety

Chcesz połączyć kilka usług naraz, jednak nadal zależy Ci na światłowodzie na próbę od Orange? Wystarczy, że skorzystasz z jednego z dostępnych pakietów Orange Love, dzięki którym aktywujesz:

  • abonament komórkowy z 15 GB internetu mobilnego;
  • bogatą ofertę telewizyjną z kanałami w rozdzielności HD i 4K;
  • telefon internetowy bez limitu.

Światłowód Orange to dobra propozycja zarówno dla rodzin, jak i singli. Postaw na bezterminową umowę, testuj internet na próbę przez tyle miesięcy, ile zechcesz.